meist_

Ruutu 6 on sisearhitektuuri- ja disainibüroo. Loome terviklikke interjööre ideest teostuseni.

Leiame, et hea disain on kasutaja jaoks igapäevane abivahend, mis aitab jõuda paremate tulemusteni.
Pole oluline kas kodus ruumist ruumi kõndides, kontoris aju rünnates või lennujaamas õiget väravat otsides.
Hea disain peab rääkima kasutaja lugu ja peegeldama tema olemust. 


väärtustame_

_Disain ja funktsioon. Meie loodud interjöör on ilus vaadata ja praktiline kasutada.

_Usaldus ja ausus. Nii teos kui sõnas- peame kinni lubadustest ja tähtaegadest.

_Pühendumine ja kiirus. Teeme innukalt ja südamega. Aga mitte venitades.

_Nooruslikkus ja paindlikkus. Vaatame ülesandeid värske pilguga ja teise nurga alt. Aga kuulame ka klienti ja tema soove.

_Aeg ja raha. Väärtustame enda ja kliendi ressursse. Teeme asjad esimest korda õigesti. 


meilt saab_

_Sisearhitektuur ja -kujundus ideest projektini ja projektist valmis lahenduseni.

_Graafiline disain aitab väärindada interjööre või luua muid vajalikke kujunduselemente visiitkaardist logoni.

_Tootmisvõimekus ja tehniline mõtlemine kaotab riski, et idee ja teostus omavahel ei klapi.

_Projektijuht hoiab kokku aega ja raha. Ei pea eraldi rääkima idee autori ja teostajaga.

_Tootejuht tagab elementide ergonoomika- need on läbimõeldud ja mugavad kasutada.

_Korrektne dokumentatsioon valminud projektile.


meeskond_

Rasmus Kabun
tegevjuht
5648 8013
rasmus@ruutu6.ee
Margus Tammemäe
müügi- ja turundusjuht
505 3300
margus@ruutu6.ee
Kati Valbet
projektijuht
504 2092
kati@ruutu6.ee
Joonas Paas
projektijuht
508 8068
joonas@ruutu6.ee
Kristjan Urke
sisearhitekt
kristjan@ruutu6.ee
Aivo Arusaar
sisearhitekt
aivo@ruutu6.ee
Kadri Ruusna
sisearhitekt
kadri@ruutu6.ee
Kadri Tonto
sisearhitekt
kadri.tonto@ruutu6.ee
Laura Müürsepp
sisearhitekt
laura@ruutu6.ee
Ingrida Pjatkovskaja
graafiline disainer
ingrida@ruutu6.ee
Martin Peik
raamatupidaja
martin@mesorek.ee