meist_

Ruutu6 on sisearhitektuuri- ja disainibüroo. Loome terviklikke interjööre ideest teostuseni.

Leiame, et hea disain on kasutaja jaoks igapäevane abivahend, mis aitab jõuda paremate tulemusteni.
Pole oluline kas kodus ruumist ruumi kõndides, kontoris aju rünnates või lennujaamas õiget väravat otsides.
Hea disain peab rääkima kasutaja lugu ja peegeldama tema olemust. 


meeskond_

Rasmus Kabun
tegevjuht
5648 8013
rasmus@ruutu6.ee
Kristiine Naska
müügi- ja turundusjuht
504 2092
kristiine@ruutu6.ee
Jarmo Kangro
projektijuht
jarmo@ruutu6.ee
Kristjan Urke
sisearhitekt
kristjan@ruutu6.ee
Kadri Tonto
sisearhitekt
kadri.tonto@ruutu6.ee
Laura Müürsepp
sisearhitekt (lapsehoolduspuhkusel)
laura@ruutu6.ee
Kariina K. Kaufmann
sisearhitekt
kariina@ruutu6.ee
Kersti Nigols
sisearhitekt
kersti@ruutu6.ee
Ingrida Leesar
graafiline disainer
ingrida@ruutu6.ee
Martin Peik
raamatupidaja
martin@mesorek.ee
Margus Tammemäe
omanik
505 3300
margus@ruutu6.ee