teenused_

Ruutu6 on sisearhitektuuri- ja disainibüroo. Loome terviklikke interjööre ideest teostuseni.

Meie oleme professionaalsed sisearhitektid, analüütikud ja projektijuhid. Teeme äripindadele, avalikule ruumile, uusarendustele:

1. kasutajauuringuid, ruumianalüüsi;

2. sisearhitektuurset projekteerimist, sisekujundust;

3. projektijuhimist kolimisest kaetud lauani.


meist_

Iga ettevõtte soovib, et tema looming - olgu see toode, teenus või bränd - oleks omanäoline ja kasulik. Ruutu Kuus sündis, et aidata firmadel end reklaamida ja märgatavaks teha.

Täna ei piisa tähelepanu saamiseks ainult meie teenustest ja toodetest või kuidas me seda esitleme. Meeldejäämiseks peab tihedas konkurentsis ja tugevas infovoolus olema ettevõtte identiteet läbiv nii virtuaalses kui füüsilises keskkonnas.

Nii kasvas Ruutu Kuus reklaamiagentuurist sisearhitektuuribürooks. Ruutu Kuus keskendub sisearhitektuursele projekteerimisele ja graafiline disain tagab justnimelt meie klientide äratuntavuse läbivuse alates visiitkaartidest, viidandusest kuni töökohtades kujunduse ja paigutuseni.

Nii ongi meil rõõm ka kogeda, et üha enam ettevõtteid kujundab ja juurutab oma identideeti mitte enam ainult oma klientidele väljapaistvuse kaudu. Ühe enam levib mõistmine, et firma tõhusaimaks visiitkaardiks on töötajad ja neile parimat töökeskkonda luues on inimesed tervemad ja töö tulemuslikum, mis jällegi avaldub otsese majanduslik kasuna.

Küll aga on enamikel ettevõtetel põhitöö kõrvalt keeruline ja ajakulukas omal käel luua endale keskkond ja sisekujundus, mis oleks ühtlasi nii meeldejääv, tervislik kui praktiline. Just seetõttu on Ruutu Kuue missiooniks kasutajakeskne lähenemine, et loodud interjöörid oleksid lisaks isikupärasele maitsekale välimusele ka kasutajasõbralikud ja funktsionaalsed. Samuti aitab Ruutu Kuus ideed ellu viia võimalikult aegasäästval viisil kandes ise hoolt projektijuhtimise eest kuniks saab võtmed üle anda või isegi pastakad ja märkmikud lauale tööks valmis panna.  


meeskond_

Rasmus Kabun
tegevjuht
info@ruutu6.ee
Kristiine Naska
müügi- ja turundusjuht
504 2092
kristiine@ruutu6.ee
Jarmo Kangro
projektijuht
508 8068
jarmo@ruutu6.ee
Kristjan Urke
sisearhitekt
info@ruutu6.ee
Kadri Tonto
sisearhitekt
kadri.tonto@ruutu6.ee
Laura Müürsepp
sisearhitekt (lapsehoolduspuhkusel)
laura@ruutu6.ee
Kariina K. Kaufmann
sisearhitekt
kariina@ruutu6.ee
Kersti Nigols
sisearhitekt
kersti@ruutu6.ee
Ingrida Leesar
graafiline disainer
ingrida@ruutu6.ee
Martin Peik
raamatupidaja
martin@mesorek.ee
Margus Tammemäe
omanik
505 3300
margus@ruutu6.ee